Novinky

Pololetní vystoupení s malým překvapením!

Srdečně zveme všechny příznivce Paprsku na malé pololetní vystoupení, které proběhne v Maranathě dne 2.2.2023 od 17:30 hod. Zatančí Vám všechny naše kategorie a můžete se těšit na malé překvapení. Těšíme se na vás!

Vánoční vystoupeníčko!

Srdečně Vás zveme na Vánoční vystoupeníčko, které v uplynulé sezóně probíhalo streamované bez účasti diváků. O to více se těšíme, že si tentokrát budeme moc vychutnat adventní atmosféru společně na živo.

Vystoupeníčko proběhne v pátek 16.12. v Maranathě od 17 hodin s tím, že od 17:00 se podává punč. Můžete se občerstvit, popovídat si, v klidu se usadit a v 17:30 začínáme tančit ;). Moc se na setkání s vámi všemi těšíme!

PO COVIDOVÉ PAUZE JE TADY ZPĚT LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD!!

Srdečně Vás zveme na 9.ročník Lampiónového průvodu, který startuje v pátek 4.11.2022. Sraz je na prostranství vedle DJKT. Přicházet můžete od 17 hodin a občerstvit se před cestou ;). Společně vycházíme v 18 hodin.

Těšíme se na vás!

 

VÍTEJTE V NOVÉ SEZÓNĚ !

Srdečně vítáme stávající členy i nové děti v další sezóně. Soustředění se vydařilo. Tréninky běží na plné obrátky. Těšíme se na další protančený rok!

 

HURÁ NA PRÁZDNINY

Děkujeme moc, že jste s námi strávili další již 25.sezónu a těší nás, že jsme ji krásně společně oslavili ;). Přejeme všem krásné prázdniny, pohodové dovolené, spousty sluníčka a odpočinku. Budeme se těšit na setkávání v další sezóně, kterou startují soustředění A+B ve dnech 23.-27.8. a soustředění kategorií D+C ve dnech 29.-30.8.. Následně v týdnu od 5.9. startují všechny tréninky. Bůh ať nás všechny na cestách ochraňuje. UŽIJTE SI BÁJEČNÉ LÉTO! 

CO NÁS ČEKÁ DO KONCE SEZÓNY

Konec sezóny se blíží! Srdečně zveme všechny příznivce na akce, kterých se účastníme nebo je pořádáme.

Tančit nás můžete vidět v rámci těchto akcí.

Noc kostelů ECM Maranatha 10.6.2022 v čase od 18 hodin tančí kategorie D,E a Přípravka. V čase od 20 hodin tančí kategorie A,B,C. 

Taneční Bohoslužba v Maranathě 19.6.2022 od 9 hodin tančí kategorie A,B,C.

Obě akce jsou přístupné veřejnosti a přítomnost diváků nás potěší.

Společně se užijeme na Vzpomínkové párty Paprsku 20.6.od 17:30 hod v Maranathě. Párty je pro zvané hosty. A vyrazíme do přírody na Ranč u Šídlováku 27.6. v 16:30 - pro všechny členy Paprsku.

Výletem zakončíme sezónu a rozjedeme se na prázdniny!

 

Představení k 25.výročí založení skupiny Paprsek

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na Představení k 25. výročí založení skupiny Paprsek, které proběhne v KD Šeříková v neděli 5.6.2022 od 17.30 hodin.  V průběhu představení vystoupí všechny věkové kategorie a na programu budou choreografie nové i vzpomínkové. Srdečně zveme všechny,  kdo s Paprskem ušli kousek cesty a mají Paprsek stále rádi. Pojďte si společně s námi zavzpomínat, pobavit se a podpořit účinkující v jejich úsilí, které ani pandemie nezastavila. Velice rádi vás všechny uvidíme. Vstupenky je možné zakoupit od 9.5.2022 přes rezervační portál plzeňská vstupenka.

Požehnané Velikonoce

Příjemné prožití Velikonočních svátků ideálně se slunečnou oblohou a v plném zdraví s vděčností Bohu za vše co máme přeje Paprsek

PŘEDSTAVENÍ V MOVING STATION

Srdečně zveme všechny příznivce na Představení do Moving Station dne 2.4.2022. Tančit vám budou kategorie od 11 let v čase od 17 hod a kategorie 15 let a více v čase od 19 hod. Představení je malou oslavou končící pandemie. Těšíme se na vás!

SOUTĚŽ VLASTNÍ TVORBY

V pátek 18.2.2022 pořádáme VI. ročník Soutěže vlastní tvorby pro přihlášené tanečnice. Moc se na kreativitu našich tanečnic těšíme !!

 

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!