Novinky

Představení k 25.výročí založení skupiny Paprsek

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na Představení k 25. výročí založení skupiny Paprsek, které proběhne v KD Šeříková v neděli 5.6.2022 od 17.30 hodin.  V průběhu představení vystoupí všechny věkové kategorie a na programu budou choreografie nové i vzpomínkové. Srdečně zveme všechny,  kdo s Paprskem ušli kousek cesty a mají Paprsek stále rádi. Pojďte si společně s námi zavzpomínat, pobavit se a podpořit účinkující v jejich úsilí, které ani pandemie nezastavila. Velice rádi vás všechny uvidíme. Vstupenky je možné zakoupit od 9.5.2022 přes rezervační portál plzeňská vstupenka.

Požehnané Velikonoce

Příjemné prožití Velikonočních svátků ideálně se slunečnou oblohou a v plném zdraví s vděčností Bohu za vše co máme přeje Paprsek

PŘEDSTAVENÍ V MOVING STATION

Srdečně zveme všechny příznivce na Představení do Moving Station dne 2.4.2022. Tančit vám budou kategorie od 11 let v čase od 17 hod a kategorie 15 let a více v čase od 19 hod. Představení je malou oslavou končící pandemie. Těšíme se na vás!

SOUTĚŽ VLASTNÍ TVORBY

V pátek 18.2.2022 pořádáme VI. ročník Soutěže vlastní tvorby pro přihlášené tanečnice. Moc se na kreativitu našich tanečnic těšíme !!

 

KURZ PRO DĚTI A RODIČE

S radostí oznamujeme, že od 2.pololetí otevíráme kurz pro děti ve věku 2-3 roky a jejich rodiče. Přijďte si s námi vyzkoušet první tancování již zítra! Těšíme se na vás!

POŽEHNANÉ VÁNOCE A RADOSTNÝ NOVÝ ROK!

Přejeme všem krásné Vánoce plné pohody, lásky a pospolitosti. S velikou vděčností za vše co se mohlo v tomto roce uskutečnit přejeme v nadcházejícím roce pevné zdraví, spoustu radosti a co nejvíce normálnosti do všedních dní. 

PŘEDSTAVENÍ V ŠEŘÍKOVCE

Srdečně zveme všechny příznivce na představení s názvem O radosti, které proběhne v neděli 17.10.2021 v KD Šeříková od 17 hodin. Jelikož se jedná o pátý termín, věřte, že pro Vás  budeme tančit s velikou radostí ;). Vstupenky je možno zakoupit přes portál Plzeňská vstupenka. Vaše přítomnost nás velmi potěší.

Závěrečné představení sezóny - Plzeňská vstupenka - Vstupenky, předplatné, předprodej (plzenskavstupenka.cz)

 

BÁJEČNÉ LÉTO!

S velikou vděčností za každou chvilku, kterou jsme společně mohli ještě prožít i "na živo" uzavíráme tuhle netradiční sezónu a přejeme všem báječné léto plné báječných zážitků. Bůh ať nás všechny na cestách ochraňuje. 

Závěrečné vystoupeníčko

Srdečně vás všechny zveme na malé závěrečné vystoupeníčko.  Přijďte s námi oslavit, že můžeme společně tančit ;). Těšíme se moc na setkání ! 

Každý účastník ať má prosím potvrzení nebo čestné prohlášení, že byl negativně testován, nebo prodělal covid v uplynulých 180 dnech nebo je očkovaný (platí už 22 dní po 1.očkovací dávce). Test platí jakýkoliv z práce, domácí, školní, plošné testování. Test antigenní by měl být max 72 hodin starý, test PCR max týden. Toto neplatí pro děti do 6 let včetně.     

TANČÍME SPOLEČNĚ ! ;)

Máme velkou radost, že jsme mohli opustit online prostředí a začít opět trénovat "na živo". Tréninky budou probíhat venku i na tanečním sále. Harmonogram kombinovaného provozu je následující.

ROZPIS TRÉNINKŮ od 24.5. do konce června
DEN ČAS KATEGORIE MÍSTO TRENÉR
PONDĚLÍ 16:30-17:45
C/D2 střídavě po týdnu
Maranatha sál
Tereza Vaďurová,Dita Abrahamová,Hedvika Pavelková
  16:30-17:45 Maranatha zahrada/park
  18:00-20:00 A Maranatha sál Tereza Vaďurová
  20:10-21:15 ŽENY Maranatha sál Dita Abrahamová
         
ÚTERÝ 16:30-17:45 E+D1 Maranatha sál Johanka Papazianová+Tereza Vaďurová
  18:00-19:30 B Maranatha sál Evelína Marková
         
STŘEDA 16:00-17:15 D2 Maranatha sál Hedvika Pavelková/Dita Abrahamová
  17:30-19:00 C Maranatha sál Dita Abrahamová
  19:15-20:15 A+B Maranatha sál Tereza Vaďurová
         
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka Maranatha sál Tereza Vaďurová+Kristýna Satková
  19:00-20:00 ŽENY online Tereza Vaďurová
PÁTEK-nepravidelně 16:30-17:30 ŽENY Homolka/Borský park Dita Abrahamová
  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!