Novinky

KRÁSNÉ PRÁZDNINY !!

Přejeme všem nádherné léto bez školních povinností ;), bez roušek, čas strávený s rodinnou, přáteli a kamarády na vzduchu a sluníčku. Přejeme všem pevné zdraví a spoustu úžasných prázdninových zážitků. Budeme se těšit na setkávání v další sezóně! 

PŘEHLÍDKA VLASTNÍ TVORBY

Srdečně vás zveme na Přehlídku vlastní tvorby. Přijďte se podívat na choreografie, které vznikly v době karantény. Přijďte s námi oslavit, že začínáme normálně žít ;) !

SKVĚLÁ ZPRÁVA - OBNOVUJEME ČINNOST!

S radostí si dovolujeme oznámit, že po nucené pauze obnovujeme činnost. Věnujte pozornost upravenému rozpisu tréninků v omezeném provozu. Podmínky k provozu a hygienická opatření naleznete ve Vašich mailových schránkách. Jsme moc rády, že můžeme zase společně tančit a těšíme se moc na setkávání. 

Pozastavení tréninků

Milí rodiče, milé tanečnice,

s ohledem na vývoj situace a vyhlášení nouzového stavu vládou s velkou lítostí oznamujeme, že do odvolání rušíme tréninky. Velmi nás to mrzí. Pevně věříme, že všechna tato opatření povedou k zastavení šíření nákazy a že budeme moct brzy všichni zase "normálně" žít. Děkujeme rodičům za sounáležitost a poctivý přístup, který jste v posledním týdnu projevili.

Budeme vás informovat o vývoji situace i o případných změnách v datech naplánovaných akcí.

Přejeme všem především pevné zdraví, v rámci možností i střízlivý pohled na věc, pozitivní smýšlení a celkově co nejpoklidnější zvládnutí této náročné situace.

Se srdečným pozdravem

za paprskový tým
Dita Abrahamová

SOUTĚŽ VLASTNÍCH CHOREOGRAFIÍ

Srdečně zveme všechny na pátý ročník soutěže vlastních choreografií tanečnic. Akce proběhne v Maranathě ve čtvrtek 30.1.2020 od 17 hod. Moc se těšíme na kreativitu tanečnic a tanečníků!

NOVÝ ROK PLNÝ RADOSTI

Do nového roku přejeme všem hodně zdraví, štěstí, radosti a lásky. Ať je vám každý den do skoku ;).

Pravidelné tréninky startují 6.1.2020.

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍČKO

Srdečně zveme všechny naše příznivce na Vánoční vystoupeníčko, které proběhne v Maranathě v pátek 13.12.2019 od 17 hodin. Na programu je kratší taneční pásmo, vánoční punč a koledy. Moc se těšíme na předvánoční čas strávený s vámi.

PŘIPRAVTE SI LAMPIÓNY!

Srdečně zveme děti malé i velké a jejich rodiče na 8.ročník lampiónového průvodu. Průvod startuje 1.11.2019 v 18 hodin na Klatovské třídě u velkého divadla. Můžete se těšit opět na ohnivou show, občerstvení a spoustu krásných lampiónů. Na každého dětského účastníka čeká malá odměna. Těšíme se na vás!!

 

ŽIJI, MILUJI, TANČÍM

Srdečně zveme na přestavení s názvem "Žiji, miluji, tančím" které proběhne v Moving station v sobotu 30.11.2019 od 18 hod. Můžete se těšit na choreografie uplynulé sezóny i na několik čerstvých novinek a  my se budeme moc těšit na Vás. 

PODVEČER PRO ŽENY- Mikrobiom a naše zdraví

Srdečně zveme všechny ženy na druhý z cyklu seminářů Podvečery pro ženy, který jsme pro vás připravili na 11.10.2019.  Zabývat se budeme mikrobiomem a tím, jaký má vliv na naše zdraví.

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!