Novinky

PŘEDSTAVENÍ V ŠEŘÍKOVCE

Srdečně zveme všechny příznivce na představení s názvem Pospolu, které proběhne v KD Šeříková v neděli 2.6.2024 od 17:30 hodin. Tančit pro Vás budou všechny věkové kategorie. Těšíme se na setkání.

předprodej vstupenek zde

https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/E3jkujcHRsWhuP6PWiPAYA-predstaveni-pospolu

 

Požehnané Velikonoce!

Milí rodiče, milé tanečnice, tanečníci,

přejeme všem krásné Velikonoce plné naděje a radosti, sluníčka a lásky. 

"Věřit Bohu znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jist tím, co nevidíme." (Žid 11,1)

 

Jarní prázdniny

Přejeme všem krásné jarní prázdniny. V průběhu jarních prázdnin tréninky neprobíhají. Vyjímkou v tomto týdnu je trénink kategorie A, který proběhne v pondělí 19.2.2024 ve zkráceném čase 18:40-20:10 s ostatními se budeme těšit po prázdninách v plné síle na viděnou.

Rok od uvedení Filmu o Paprsku

Je tomu právě rok co vznikl film o Paprsku  https://youtu.be/nWrzrYzfN6k

Děkujeme moc za to, že jste stále s námi. Děkujeme za další rozběhlou sezónu!

 

POLOLETNÍ VYSTOUPENÍ

Srdečně zveme všechny příznivce na pololetní vystoupeníčko. Dne 1.2.2024 v Maranathě Vám zatančí všechny věkové kategorie. Těšíme se na vás!

 

Vítejte v novém roce!

Přejeme všem do nového roku pevné zdraví, spoustu radosti a dobrých zpráv ve všech oblastech. Ať je rok 2024 požehnaný. Těšíme se na všechny akce, které máme před sebou. Pravidelné tréninky startují ve středu 3.1.2024. Těšíme se na vás!!

Předvánoční slavnost

Srdečně zveme všechny na Předvánoční slavnost, kterou pořádá ECM Maranatha třetí adventní neděli. Slavnostní Bohoslužba proběhne v Husově ulici v neděli 17.12.2023 od 9 hod. V rámci programu zatančíme tři choreografie. Můžete se těšit na novinky Cloudy day a Baba Yetu a s velkou radostí zatančíme i Vánoční song.

Těšíme se na setkání a přejeme všem krásný adventní čas!

 

Vítejte v nové sezóně!

Nová sezóna je již v plném proudu.

Pilně trénujeme a těšíme se na vystoupení, která nás v této sezóně čekají.

Termíny vystoupení jsou uvedeny v akcích a průběžně je budeme doplňovat.

 

KRÁSNÉ LÉTO!

Přejeme všem úžasné léto plné sluníčka, radosti a pohodičky. Na cestách ať Vás Bůh ochraňuje, abychom se zase v plné sílé a zdraví sešli v září při pravidelných trénincích. S kategoriemi A,B,C,D nás čeká v polovině prázdnin soustředění, tak se moc těšíme na společný čas.

Informace k začátku sezóny obdržíte na konci srpna. Pravidelné tréninky startují 4.9.2023.

Akce do konce školního roku

Do konce sezóny nás čeká :

- Neděle 25.6.2023 Taneční Bohoslužba v Maranathě od 9 hod tančíme, rozjímáme, nasloucháme... srdečně jste zváni všichni bez rozdílu vyznání

- Pondělí 26.6.2023 Paprskový výlet do přírody aneb sportovní odpoledne ve Škodalandu. Sraz pro členy Paprsku v 16 hodin u hotelovky na Borech - sportujeme, povídáme, relaxujeme, koupeme se ;)

- Poslední tréninky sezóny proběhnou ve středu 28.6.2023

 

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!