Novinky

Jarní prázdniny

Přejeme všem krásné jarní prázdniny. V průběhu jarních prázdnin tréninky neprobíhají. Vyjímkou v tomto týdnu je trénink kategorie A, který proběhne v pondělí 19.2.2024 ve zkráceném čase 18:40-20:10 s ostatními se budeme těšit po prázdninách v plné síle na viděnou.

Rok od uvedení Filmu o Paprsku

Je tomu právě rok co vznikl film o Paprsku  https://youtu.be/nWrzrYzfN6k

Děkujeme moc za to, že jste stále s námi. Děkujeme za další rozběhlou sezónu!

 

POLOLETNÍ VYSTOUPENÍ

Srdečně zveme všechny příznivce na pololetní vystoupeníčko. Dne 1.2.2024 v Maranathě Vám zatančí všechny věkové kategorie. Těšíme se na vás!

 

Vítejte v novém roce!

Přejeme všem do nového roku pevné zdraví, spoustu radosti a dobrých zpráv ve všech oblastech. Ať je rok 2024 požehnaný. Těšíme se na všechny akce, které máme před sebou. Pravidelné tréninky startují ve středu 3.1.2024. Těšíme se na vás!!

Předvánoční slavnost

Srdečně zveme všechny na Předvánoční slavnost, kterou pořádá ECM Maranatha třetí adventní neděli. Slavnostní Bohoslužba proběhne v Husově ulici v neděli 17.12.2023 od 9 hod. V rámci programu zatančíme tři choreografie. Můžete se těšit na novinky Cloudy day a Baba Yetu a s velkou radostí zatančíme i Vánoční song.

Těšíme se na setkání a přejeme všem krásný adventní čas!

 

Vítejte v nové sezóně!

Nová sezóna je již v plném proudu.

Pilně trénujeme a těšíme se na vystoupení, která nás v této sezóně čekají.

Termíny vystoupení jsou uvedeny v akcích a průběžně je budeme doplňovat.

 

KRÁSNÉ LÉTO!

Přejeme všem úžasné léto plné sluníčka, radosti a pohodičky. Na cestách ať Vás Bůh ochraňuje, abychom se zase v plné sílé a zdraví sešli v září při pravidelných trénincích. S kategoriemi A,B,C,D nás čeká v polovině prázdnin soustředění, tak se moc těšíme na společný čas.

Informace k začátku sezóny obdržíte na konci srpna. Pravidelné tréninky startují 4.9.2023.

Akce do konce školního roku

Do konce sezóny nás čeká :

- Neděle 25.6.2023 Taneční Bohoslužba v Maranathě od 9 hod tančíme, rozjímáme, nasloucháme... srdečně jste zváni všichni bez rozdílu vyznání

- Pondělí 26.6.2023 Paprskový výlet do přírody aneb sportovní odpoledne ve Škodalandu. Sraz pro členy Paprsku v 16 hodin u hotelovky na Borech - sportujeme, povídáme, relaxujeme, koupeme se ;)

- Poslední tréninky sezóny proběhnou ve středu 28.6.2023

 

NOC KOSTELŮ 2023

Srdečně Vás zveme na již tradiční akci Noc kostelů do kostela Maranatha, kde pravidelně trénujeme. V pátek 2.6.2023 v čase 19:00-20:00 proběhne komponovaný hudebně - taneční program, kde budeme tančit. O hudební složku se postará moderní sbor pro teanegery Fusion Tachov https://tachov.fusionjv.eu/   .Tančit uvidíte kategorie A,B,C,D,E. Všechny kategorie zatančí jednu choreografii. Těšit se můžete na Izrael, Já v davu, Přetvářku a odpuštění, D jako diamanty a Loutky. 

Těšíme se na vás!

 

PŘEDSTAVENÍ V ŠEŘÍKOVCE

Srdečně Vás zveme na představení do Šeříkovky s názvem "Roztanči se", které proběhne v neděli 11.6.2023 od 17:30 hod. Můžete se těšit na všechny věkové kategorie. Přijďte si odpočinout, přijďte se potěšit a roztančit svoji duši. Těšíme se na Vás!

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!