Novinky

Vítejte v nové sezóně!

Nová sezóna je již v plném proudu.

Pilně trénujeme a těšíme se na vystoupení, která nás v této sezóně čekají.

Termíny vystoupení jsou uvedeny v akcích a průběžně je budeme doplňovat.

 

KRÁSNÉ LÉTO!

Přejeme všem úžasné léto plné sluníčka, radosti a pohodičky. Na cestách ať Vás Bůh ochraňuje, abychom se zase v plné sílé a zdraví sešli v září při pravidelných trénincích. S kategoriemi A,B,C,D nás čeká v polovině prázdnin soustředění, tak se moc těšíme na společný čas.

Informace k začátku sezóny obdržíte na konci srpna. Pravidelné tréninky startují 4.9.2023.

Akce do konce školního roku

Do konce sezóny nás čeká :

- Neděle 25.6.2023 Taneční Bohoslužba v Maranathě od 9 hod tančíme, rozjímáme, nasloucháme... srdečně jste zváni všichni bez rozdílu vyznání

- Pondělí 26.6.2023 Paprskový výlet do přírody aneb sportovní odpoledne ve Škodalandu. Sraz pro členy Paprsku v 16 hodin u hotelovky na Borech - sportujeme, povídáme, relaxujeme, koupeme se ;)

- Poslední tréninky sezóny proběhnou ve středu 28.6.2023

 

NOC KOSTELŮ 2023

Srdečně Vás zveme na již tradiční akci Noc kostelů do kostela Maranatha, kde pravidelně trénujeme. V pátek 2.6.2023 v čase 19:00-20:00 proběhne komponovaný hudebně - taneční program, kde budeme tančit. O hudební složku se postará moderní sbor pro teanegery Fusion Tachov https://tachov.fusionjv.eu/   .Tančit uvidíte kategorie A,B,C,D,E. Všechny kategorie zatančí jednu choreografii. Těšit se můžete na Izrael, Já v davu, Přetvářku a odpuštění, D jako diamanty a Loutky. 

Těšíme se na vás!

 

PŘEDSTAVENÍ V ŠEŘÍKOVCE

Srdečně Vás zveme na představení do Šeříkovky s názvem "Roztanči se", které proběhne v neděli 11.6.2023 od 17:30 hod. Můžete se těšit na všechny věkové kategorie. Přijďte si odpočinout, přijďte se potěšit a roztančit svoji duši. Těšíme se na Vás!

Představení v Moving Station 11.3.2023

Srdečně zveme rodiče, prarodiče, přátele a příznivce Paprsku na představení v příjemné prostředí Moving Station. Připravili jsme pro vás představení, které proběhne ve dvou časech od 17 hod a od 19 hod. Tančit pro vás budou kategorie A,B,C,D. Akce se koná v sobotu 11.3.2023. Těšíme se na vás!

 

Pololetní vystoupení s malým překvapením!

Srdečně zveme všechny příznivce Paprsku na malé pololetní vystoupení, které proběhne v Maranathě dne 2.2.2023 od 17:30 hod. Zatančí Vám všechny naše kategorie a můžete se těšit na malé překvapení. Těšíme se na vás!

Vánoční vystoupeníčko!

Srdečně Vás zveme na Vánoční vystoupeníčko, které v uplynulé sezóně probíhalo streamované bez účasti diváků. O to více se těšíme, že si tentokrát budeme moc vychutnat adventní atmosféru společně na živo.

Vystoupeníčko proběhne v pátek 16.12. v Maranathě od 17 hodin s tím, že od 17:00 se podává punč. Můžete se občerstvit, popovídat si, v klidu se usadit a v 17:30 začínáme tančit ;). Moc se na setkání s vámi všemi těšíme!

PO COVIDOVÉ PAUZE JE TADY ZPĚT LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD!!

Srdečně Vás zveme na 9.ročník Lampiónového průvodu, který startuje v pátek 4.11.2022. Sraz je na prostranství vedle DJKT. Přicházet můžete od 17 hodin a občerstvit se před cestou ;). Společně vycházíme v 18 hodin.

Těšíme se na vás!

 

VÍTEJTE V NOVÉ SEZÓNĚ !

Srdečně vítáme stávající členy i nové děti v další sezóně. Soustředění se vydařilo. Tréninky běží na plné obrátky. Těšíme se na další protančený rok!

 

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!