Novinky

PŘEHLÍDKA VLASTNÍ TVORBY

Srdečně zveme všechny příznivce na Přehlídku vlastní tvorby, kde se nám představení 11 choreografií, které tvořily naše tanečnice samostatně. Moc se na jejich kreativitu těšíme. V doprovodném programu zatančí kategorie ABCD-společnou choreografii a kategorie E,F a Přípravka. Můžete se také těšit na speciálního hosta Janku Pavelkovou (Brichcínovou) a Davida Pavelka ze Spirit dance! Přijďte si s námi užít taneční podvečer.

PÁTEK 21.6. v Maranathě Husova 14 od 17:30

NOC KOSTELŮ

Srdečně zveme všechny na prohlídku kostela ECM Maranatha v Husově ulici. V pátek 7.6.2024 tančíme v hudebně tanečním bloku v čase 18:15-19:00.

PŘEDSTAVENÍ V ŠEŘÍKOVCE

Srdečně zveme všechny příznivce na představení s názvem Pospolu, které proběhne v KD Šeříková v neděli 2.6.2024 od 17:30 hodin. Tančit pro Vás budou všechny věkové kategorie. Těšíme se na setkání.

předprodej vstupenek zde

https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/E3jkujcHRsWhuP6PWiPAYA-predstaveni-pospolu

 

Požehnané Velikonoce!

Milí rodiče, milé tanečnice, tanečníci,

přejeme všem krásné Velikonoce plné naděje a radosti, sluníčka a lásky. 

"Věřit Bohu znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jist tím, co nevidíme." (Žid 11,1)

 

Jarní prázdniny

Přejeme všem krásné jarní prázdniny. V průběhu jarních prázdnin tréninky neprobíhají. Vyjímkou v tomto týdnu je trénink kategorie A, který proběhne v pondělí 19.2.2024 ve zkráceném čase 18:40-20:10 s ostatními se budeme těšit po prázdninách v plné síle na viděnou.

Rok od uvedení Filmu o Paprsku

Je tomu právě rok co vznikl film o Paprsku  https://youtu.be/nWrzrYzfN6k

Děkujeme moc za to, že jste stále s námi. Děkujeme za další rozběhlou sezónu!

 

POLOLETNÍ VYSTOUPENÍ

Srdečně zveme všechny příznivce na pololetní vystoupeníčko. Dne 1.2.2024 v Maranathě Vám zatančí všechny věkové kategorie. Těšíme se na vás!

 

Vítejte v novém roce!

Přejeme všem do nového roku pevné zdraví, spoustu radosti a dobrých zpráv ve všech oblastech. Ať je rok 2024 požehnaný. Těšíme se na všechny akce, které máme před sebou. Pravidelné tréninky startují ve středu 3.1.2024. Těšíme se na vás!!

Předvánoční slavnost

Srdečně zveme všechny na Předvánoční slavnost, kterou pořádá ECM Maranatha třetí adventní neděli. Slavnostní Bohoslužba proběhne v Husově ulici v neděli 17.12.2023 od 9 hod. V rámci programu zatančíme tři choreografie. Můžete se těšit na novinky Cloudy day a Baba Yetu a s velkou radostí zatančíme i Vánoční song.

Těšíme se na setkání a přejeme všem krásný adventní čas!

 

Vítejte v nové sezóně!

Nová sezóna je již v plném proudu.

Pilně trénujeme a těšíme se na vystoupení, která nás v této sezóně čekají.

Termíny vystoupení jsou uvedeny v akcích a průběžně je budeme doplňovat.

 

  • Přidej se k nám

    Tančíte rádi?  Dělá Vám pohyb radost? Je pro Vás tanec vlastním vyjádřením čehokoliv? Chcete si s námi užít příjemné chvíle na tanečním parketě?

    KONTAKTUJTE NÁS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi Vás mezi sebou uvítáme!